ADDA și soțul ei, Cătălin Rizea, au venit la Dimineața Blană la "Joi în 2", cu o groază de povești savuroase, dar și cu o piesă nou nouță, absolut superbă: "Să nu-mi iei trandafiri".
La Joi în 2 am aflat cine e mai dezordonat dintre cei doi: "El este șeful dezordonaților, iar eu sunt prea nebună cu ordinea", recunoaște ADDA.
Dar cine e mai cicălitor din casă? Nici noi nu ne-am dat seama, pentru că fiecare dă vina pe celălalt. Vezi și tu în live-urile de mai jos și spune-ne părerea ta!
Setarile tale privind cookie-urile nu permit afisarea continutul din aceasta sectiune. Poti actualiza setarile modulelor coookie direct din browser sau de aici – e nevoie sa accepti cookie-urile social media
Setarile tale privind cookie-urile nu permit afisarea continutul din aceasta sectiune. Poti actualiza setarile modulelor coookie direct din browser sau de aici – e nevoie sa accepti cookie-urile social media
Vrei să asculți mai ușor?
Descarcă aplicația ProFM
PROFM merge cu tine peste tot. Descarcă aplicația PROFM.