LOL: Ioana Ignat - Mă desînzăpezesc (AUDIO)
Ioana Ignat n-are doar o voce bună, ci şi simţul umorului, ceea ce ne bucură foarte tare. Ne-a pregătit o variantă a piesei "Mă dezindragostesc" în ton cu vremea.
Ioana Ignat n-are doar o voce bună, ci şi simţul umorului, ceea ce ne bucură foarte tare. Ne-a pregătit o variantă a piesei "Mă dezindragostesc" în ton cu vremea.
Nu-i rost de glumă când priveşti la rece ultimele evenimente politice din România, pe de altă parte, România înseamnă libertate, democraţie, bucurie, pasiune şi atitudine. Asta-i motivul pentru care e normal să mai facem haz de necaz, asta că să nu agităm spiritele.
Dacă Velea e ceva mai deep în materie de tatuaje, iată că Antonia se rezumă la alegeri sexy și continuă să ne surprindă cu noi achiziții...HOT!
Christie Brinkley, în vârstă de 63 de ani, model de meserie, a demonstrat că cifrele din buletin sunt total irelevante, acceptând să pozeze pentru celebra revistă Sports Illustrated.
Carla’s Dreams nu ne-a lăsat prea mult să așteptăm și a revenit cu “Antiexemplu”, piesa care dă numele albumului pe care îl va lansa pe 13 mai. Și a revenit bine de tot, pentru că la doar câteva ore de la lansare are deja peste 200.000 de vizualizări pe Youtube, ca să nu mai vorbim de faptul că pe Facebook este share-uită non-stop.
Kissenger e un gadget prin care poţi trimite pupici “reali”. Vorbim despre o jucărie care seamănă cu o raţă de plastic, pe care-ţi plasezi pupicul şi-l trimiţi. Gadget-ul înregistrează presiunea şi intensitatea, astfel încât interlocutorul să simtă cu aproximaţie, ce mişto ar fi dacă ar fi pe bune!
Freddie Mercury e, fără dar şi poate, un ZEU şi după audio-ul de mai jos, putem confirma încă o dată că vocea lui a făcut piesele, nicidecum instrumentele sau linia melodică.