Justin Timberlake și Jessica Biel, împreună în public după o absență de doi ani. „Au trecut prin momente dificile, dar le-au depășit”
Justin Timberlake și Jessica Biel au fost fotografiați împreună în public pentru prima dată din 2024. Artiștii, părinții a doi copii, s-au bucurat de o plimbare prin New York City.