Nu mai este niciun secret pentru nimeni că Loredana Groza adoră să pozeze în ipostaze îndrăznețe și că își stăpânește cu măiestrie senzualitatea. Are încredere în ea, iar deceniile în lumina reflectoarelor au ajutat-o să dezvolte o atitudine care exprimă putere și siguranță.
Cele mai recente imagini postate de "diva inamorata" pe rețelele sociale nu o arată pe scenă, ci la cinema. Aceasta joacă într-un film românesc, așa că zilele acestea a participat la premieră și evenimente legate de industria filmului.

Loredana Groza / Foto: Facebook
Îmbrăcată într-o rochie albă mulată și decupată până sus pe coapsă, combinată cu o haină din blană și cizme lungi, blonda a arătat ca scoasă din reviste. A pozat în lift, dar și pe canapelele de la cinema, cu o nonșalanță cuceritoare.
Cei mai mulți dintre admiratori i-au dat comentarii laudative, dar s-au găsit destui care să-i reproșeze că fotografiile sunt prea lucrate cu filtre și programe de editare.
"Nici Angelina Jolie nu se editează în halul ăsta. Dacă și după operații pui filtre, e clară treaba"; "Noroc că au inventat ăștia filtrele"; "Nici tânără nu arătai așa, trăiască filtrele!"; "Muzeul figurilor de ceară" - i-au scris cei care nu au fost prea blânzi cu ea.
N-au lipsit, însă, nici mesajele laudative: "Atitudinea e totul, iar tu știi asta, Lory! Bravo, chiar îți iese!"; "Perfectăm ești cu tunsoarea asta. Barbie"; "Eleganță și rafinament, alături de mult talent. O doamnă superbă"; "Întotdeauna și oriunde ești number 1"; "O adevărată divă".

Loredana Groza / Foto: Facebook