Bucuresti | 102,8FM DJ PROJECT - VISE DE ZAHAR (NEW PW)

Liza dă voce antreprenorilor, în fiecare joi, după ora 11, la PROFM!

IMG_6305

În noul sezon, Liza vine cu o nouă rubrică în care aflăm poveștile antreprenorilor care ne ascultă. On-air, în fiecare joi, după ora 11, Liza dă voce antreprenorilor dedicați afacerii lor, pe care merită să îi descoperim împreună.

 

„Îți pun la dispoziție o oră din emisiune, aici, pe radio, în care o Românie întreagă, toți românii care sunt acum pe PROFM pot auzi de business-ul tău. Spune-mi despre tine, descrie-mi business-ul pe care îl ai și de ce trebuie să știe toată lumea de business-ul tău pentru că eu voi citi mesajele tale, aici, pe radio”, le transmite Liza antreprenorilor. Așadar, dacă ești antreprenor și business-ul tău are o poveste plină de culoare în spate, povestește-ne despre tine pe WhatsApp la 077 100 1872.

 

Chiar de curând ne-a emoționat povestea spusă de Marian. On-air ne-a povestit că are, împreună cu fratele lui, o firmă de paturi tapițate „rotunde, ca să nu mai vorbească românii invidioși pe la conțuri”. Pe final de apel, Marian ne-a atins cu inițiativa lui și împreună ne-am mobilizat pentru a-i îndeplini dorința de a dona o sumă de bani unei persoane care are nevoie de ei, sumă obținută prin vânzarea unui pat pe care l-a făcut chiar pentru familia lui. Și uite așa, Marian a povestit la radio despre afacerea lui și a și făcut un gest numai bun de apreciat. Cam asta înseamnă ora antreprenorului!

 

Dacă ești ascultător, crede în poveștile antreprenorilor și susține-le afacerile! Ne dorim ca rubrica Lizei să devină o pârghie de creștere pentru antreprenorii dedicați și să îi ajutăm să crească!

Ești un bun antreprenor? Liza îți sare în ajutor! Keep în mind: joia antreprenorului se ține după ora 11, cu Liza!

Top citite
01 stire Matinal de vara V3
Vara asta asculți „Matinal Lejer de Vară” cu Liza!
02 piesa ta la radio 8 nov
„Piesa ta la radio” îndeplinește visuri!
03 ora antreprenorului 9 nov
Ne-am luat energia bună din Ora Antreprenorului. Ascultătoare: „Mă visam antreprenor”
04 din dm in fm
S-a cântat „La mulți ani” în rubrica noastră de suflet, din DM în FM | LIZA la PROFM
05 piesa ta la radio 25 oct
„Faceți minuni cu piesele artiștilor!” Piesa ta la radio | LIZA LA PROFM
ProFM
Theo Rose ProFM
Exclusiv! Theo Rose, în lacrimi: ,,E prima oara când vorbesc despre fostul iubit”
Pe aceeași temă
ORA ANTREPRENORULUI copy
Povești de business motivante în Ora Antreprenorului | LIZA la PROFM

1
Note de 10 de la ascultători pentru vocile auzite la „Piesa ta, la radio”

IMG_6305
Business-uri dedicate tinerilor, povestite în Ora Antreprenorului

O nouă zi de joi la PROFM, o nouă oră dedicată antreprenorilor din România care vor să-și facă poveștile cunoscute la radio. Pe final de septembrie, ora antreprenorului ne-a adus on-air povești inspiraționale, la care Liza a fost mesager.

WTFun
All Team PROFM - 780px × 600px
PRO FM dă startul sezonului de toamnă cu programe fresh, voci-surpriză și reveniri spectaculoase

Luni, 15 septembrie, PRO FM a deschis oficial noul sezon cu o grilă reinventată și o echipă de DJ gata să ridice volumul și să răspândească buna dispoziție pe frecvențe. Pe ascultători îi așteaptă formate dinamice, combinații neașteptate de voci și un ton super conectat la spiritul generației de azi - exact ce trebuie pentru ca ziua să aibă beat-ul potrivit.

Vizual comunicat de presă WTFun_1280x720
Ai WTFun in fiecare dimineata la PRO FM, cu Bianca, Bodonea și Bogdan

De patru ani, „WTFun” setează ritmul dimineților energice pe frecvențele PRO FM. Începând din 1 septembrie, emisiunea se întoarce în grilă, de luni până vineri, între orele 07:00 și 10:00, în formula cu care ne-am obișnuit deja de două sezoane – Bianca Purcărea, Ionuț Bodonea și Bogdan Ciudoiu – pregătiți pentru un nou capitol interactiv, cu umor spontan și multe surprize.

fddsds
#FollowPROFM: Avem câștigătoarea! Ana Maria merge cu PROFM la concertul lui ED SHEERAN!

Ana Maria Marin merge într-o experiență epică #FollowPROFM2025: în Dusseldorf, la concertul lui ED SHEERAN!

Partenerii noștri
PE ROZ Kim Kardashian și Lewis Hamilton, cel mai nou cuplu de vedete!? Cei doi ar fi petrecut împreună un weekend romantic în Marea Britanie
Kim Kardashian și Lewis Hamilton, cel mai nou cuplu de vedete!? Cei doi ar fi petrecut împreună un weekend romantic în Marea Britanie

Kim Kardashian și Lewis Hamilton, cel mai nou cuplu de vedete!? Cei doi ar fi petrecut împreună un weekend romantic în Marea Britanie

FILM NOW Johnny Depp, de nerecunoscut în rolul lui Ebenezer Scrooge. Filmul care marchează revenirea sa la Hollywood
Johnny Depp, de nerecunoscut în rolul lui Ebenezer Scrooge. Filmul care marchează revenirea sa la Hollywood

Johnny Depp, de nerecunoscut în rolul lui Ebenezer Scrooge. Filmul care marchează revenirea sa la Hollywood

DIGI WORLD O asistentă a dezvăluit care sunt ultimele cuvinte pe care le rostesc oamenii aflați pe patul de moarte: „Nu se întâmplă ca în filme!”
O asistentă a dezvăluit care sunt ultimele cuvinte pe care le rostesc oamenii aflați pe patul de moarte: „Nu se întâmplă ca în filme!”

O asistentă a dezvăluit care sunt ultimele cuvinte pe care le rostesc oamenii aflați pe patul de moarte: „Nu se întâmplă ca în filme!”

DIGI ANIMAL WORLD Cicliștii participanți la Turul Down Under din Australia, atacați de canguri agresivi. Imaginile sunt virale
Cicliștii participanți la Turul Down Under din Australia, atacați de canguri agresivi. Imaginile sunt virale

Cicliștii participanți la Turul Down Under din Australia, atacați de canguri agresivi. Imaginile sunt virale

DIGI LIFE Un expert în fericire dezvăluie rutina de dimineață care îți îmbunătățește starea de spirit și productivitatea. 5 pași de respectat
Un expert în fericire dezvăluie rutina de dimineață care îți îmbunătățește starea de spirit și productivitatea. 5 pași de respectat
DIGI24 EXCLUSIV Daniel Băluță, despre intoxicația cu arsenic și mercur: Cineva chiar mi-a făcut rău. Este un semnal de alarmă pentru alții
EXCLUSIV Daniel Băluță, despre intoxicația cu arsenic și mercur: Cineva chiar mi-a făcut rău. Este un semnal de alarmă pentru alții
DIGI SPORT Ilie Bolojan a intervenit și totul s-a schimbat, după ce a aflat de impozitul de 36.000 de euro
Ilie Bolojan a intervenit și totul s-a schimbat, după ce a aflat de impozitul de 36.000 de euro
DIGI FM Cu ce se ocupă Elena Cârstea în SUA. Afacerea care i-a schimbat viața după retragerea din muzică: „E o grămadă de muncă, dar merită!”
Cu ce se ocupă Elena Cârstea în SUA. Afacerea care i-a schimbat viața după retragerea din muzică: „E o grămadă de muncă, dar merită!”
UTV Carmen Tănase vorbește despre întâlnirea cu Brigitte Bardot. „M-a făcut să nu mai mănânc carne șapte ani”
Carmen Tănase vorbește despre întâlnirea cu Brigitte Bardot. „M-a făcut să nu mai mănânc carne șapte ani”