Bucuresti | 102,8FM DOECHII - ANXIETY (NEW PW)

HITURILE ANULUI SE AUD ÎN BUZZ HOUSE THE MOVIE 2

22Buzz-House-222-Cand-apare-filmul-mult-asteptat

Buzz House: The Movie 2 nu vine doar cu cea mai nebună comedie horror, ci și cu cele mai tari hituri ale anului!

Coloana sonoră a filmului reunește două piese de neratat, care vor zgudui playlisturile din 2025: „M-au răpit extratereștrii” – un hit intergalactic semnat Theo Rose x Leo de la Izvoare, și „REGELE” – piesa-surpriză cu rareș și Tzanca Uraganu, care aprinde atmosfera.

THEO ROSE x LEO DE LA IZVOARE – HIT INTERGALACTIC PE MARELE ECRAN

Setarile tale privind cookie-urile nu permit afisarea continutul din aceasta sectiune. Poti actualiza setarile modulelor coookie direct din browser sau de aici – e nevoie sa accepti cookie-urile social media

„Ăsta-i sfârșitul poveștii…” și începutul unei nebunii muzicale! Theo Rose a lansat „M-au răpit extratereștrii”, o piesă care te transportă direct într-o altă galaxie. Cu alter egoul său, carismaticul Leo de la Izvoare, artista livrează un mix irezistibil de umor, vibe de petrecere și originalitate cât pentru trei planete.

Piesa face parte din coloana sonoră oficială a Buzz House: The Movie 2, iar videoclipul combină imagini spectaculoase din film cu apariții savuroase ale lui Theo Rose și Leo de la Izvoare. Piesa a fost scrisă de Theo Rose împreună cu Mihai-Alexandru Bogdan.

RAREȘ & TZANCA URAGANU – SURPRIZA CARE APRINDE SCENA

Și dacă tot e nebunie, Rareș dă lovitura cu o colaborare neașteptată: „REGELE” feat. Tzanca Uraganu, o piesă energică și electrizantă, perfectă pentru vibe-ul haotic și comic din Buzz House 2. Hitul aduce un clash de stiluri cu super chimie și e genul de track care-ți rămâne în cap de la primul play.

După hituri precum „Sâmbătă seară”, „La tine și la bani” sau „Love is Harder”, Rareș cucerește iar topurile – de data asta, cu o piesă ruptă dintr-un film… la propriu. Un artist fresh, curajos și greu de încadrat într-un singur stil, rareș confirmă că e mereu cu un pas înainte.

ProFM
Theo Rose ProFM
Exclusiv! Theo Rose, în lacrimi: ,,E prima oara când vorbesc despre fostul iubit”
WTFun
A7903089
Muzică, energie și super distracție la PROFM SuperGirl 2025!

Surprize, energie și super distracție! Asta a însemnat ediția PROFM SuperGirl de anul acesta.

andra si catalin maruta
Erau Andra și Cătălin Măruță iubiți când el a apărut în clipul piesei "Băieții și fetele"? "Culmea e că a venit cu o domnișoară"

Andra și Cătălin Măruță sunt împreună de 19 ani și la vară sărbătoresc 17 ani de când s-au căsătorit. Formează unul dintre cele mai sudate cupluri din showbizul autohton și au doi copii pe care-i iubesc mai presus de orice și de care sunt tare mândri.

780 x 440px_vizual Audiențe
Peste 2 milioane de ascultători aleg zilnic frecvențele radio Digi FM, PRO FM, Dance FM și Digi24 FM

Trustul media al Grupului DIGI, care are în componență stațiile Digi FM, PRO FM, Dance FM și Digi24 FM, a continuat să atragă un public numeros și în ultimele luni ale anului 2024. Conform studiului realizat de Mercury Research și Institutul Român pentru Evaluare și Strategie (IRES) în intervalul 2 septembrie - 15 decembrie 2024, posturile au ajuns zilnic la 2.096.300 de ascultători la nivel național, ceea ce reflectă o creștere de 27,82% comparativ cu aceeași perioadă a anului precedent.

Partenerii noștri
PE ROZ Romina Gingașu trăiește ca-n basme, dar viața a fost dură cu ea. La 11 ani a rămas fără tată: “Trauma mi-a pus în suflet lucruri rele”
Romina Gingașu trăiește ca-n basme, dar viața a fost dură cu ea. La 11 ani a rămas fără tată: “Trauma mi-a pus în suflet lucruri rele”

Romina Gingașu trăiește ca-n basme, dar viața a fost dură cu ea. La 11 ani a rămas fără tată: “Trauma mi-a pus în suflet lucruri rele”

FILM NOW Gary Oldman i-a cerut scuze lui Demi Moore pentru comportamentul distructiv, în timp ce filmau „The Scarlet Letter”: Probabil mă urăști
Gary Oldman i-a cerut scuze lui Demi Moore pentru comportamentul distructiv, în timp ce filmau „The Scarlet Letter”: Probabil mă urăști

Gary Oldman i-a cerut scuze lui Demi Moore pentru comportamentul distructiv, în timp ce filmau „The Scarlet Letter”: Probabil mă urăști

DIGI WORLD De ce uităm unde am pus cheile sau ochelarii? Știința neatenției e ușor de explicat
De ce uităm unde am pus cheile sau ochelarii? Știința neatenției e ușor de explicat

De ce uităm unde am pus cheile sau ochelarii? Știința neatenției e ușor de explicat

DIGI ANIMAL WORLD Ea este omida „colecționară de oase”. Insectă rară din Hawaii care trăiește printre păianjeni și își poartă prada
Ea este omida „colecționară de oase”. Insectă rară din Hawaii care trăiește printre păianjeni și își poartă prada

Ea este omida „colecționară de oase”. Insectă rară din Hawaii care trăiește printre păianjeni și își poartă prada

DIGI LIFE De ce mâncarea are gust diferit când suntem răciți. Ce simte, de fapt, limba
De ce mâncarea are gust diferit când suntem răciți. Ce simte, de fapt, limba
DIGI24 Singura țară din NATO fără armată a început să se înarmeze. De ce este vitală pentru apărarea Europei și oprirea submarinelor rusești
Singura țară din NATO fără armată a început să se înarmeze. De ce este vitală pentru apărarea Europei și oprirea submarinelor rusești
DIGI SPORT Surpriză de proporții! A amenințat că pleacă de la Barcelona
Surpriză de proporții! A amenințat că pleacă de la Barcelona
DIGI FM A trecut prin două divorțuri, iar acum e din nou singur. Cătălin Crișan s-a despărțit de Camelia, după mai bine de doi ani de relație: „Viața merge mai departe”
A trecut prin două divorțuri, iar acum e din nou singur. Cătălin Crișan s-a despărțit de Camelia, după mai bine de doi ani de relație: „Viața merge mai departe”
UTV Laura Cosoi și familia ei au fost afectați de pana de curent care a paralizat Spania și Portugalia: „Am trăit momente apocaliptice”
Laura Cosoi și familia ei au fost afectați de pana de curent care a paralizat Spania și Portugalia: „Am trăit momente apocaliptice”