Hai cu ProFM la aniversarea a 2 ani de ParkLake cu un super concert Inna
La început de septembrie e motiv de sărbătoare: hai cu ProFM la cea de-a doua aniversare a centrului comercial ParkLake. Doi ani de când ParkLake Shopping Center și-a deschis porțile, doi ani de evenimente inedite, premii, surprize și experiențe demne de povestit.
Cu această ocazie, mall-ul își întâmpină publicul cu un concert aniversar Inna, dar și cu mii de vouchere cadou și o tombolă la finalul căreia câștigătorul marelui premiu va pleca acasa cu o mașină Mazda CX5.
Pe 1 septembrie distracția începe cu un concert inedit. De la 20:30, Inna va urca pe scenă pentru a sărbători alături de toți cei prezenți doi ani fascinanți de când mall-ul a intrat pe lista destinațiilor preferate ale bucureștenilor pentru petrecerea timpului liber.
În plus, înainte de concert, publicul va fi întâmpinat cu prosecco și un candy bar, dar și cu multe alte surprize care să adauge strălucire serii festive.